Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

CİLT TOPARLAMA


Etkisi; • Konsantre peptit içeriğiyle elastin hücerelerini uyararak ciltte hızlı bir sıkılaşma, cilt kontüründe düzelme ve cilt tonu dengesizliklerini gidermeye yardımcı olur. Her cilt tipine ve günlük kullanıma uygundur.


Kullanım Şekli; • 1. Öncelikle cildinizi ve ellerinizi temizleyiniz 2. Ampul bir kâğıt mendil arasında kırınız 3. İçeriğin tamamı avucunuzun içerisine boşaltınız 3. Yüz ve boyun bölgesine küçük basınçlar yaparak uygulayınız 4. Etkili sonuçlar için ampullerin gün aşırı ve 7-10 adetlik kürler halinde kullanılması ve beraberinde cilt tipinize uygun devam kremlerini her gün kullanmanız önerilir. Her bir ampul 2 ML dir ve tek seferlik kullanım içindir.


Ürün Aktif İçeriği • ESP: Elastin cilt hücrelerini uyarıcı peptitler;  Bu teknoloji, fibroblastlarda elastin sentezini teşvik ederek, bağ dokusunun yapısını güçlendirir ve yüz kontrünü toparlar. SORR bitki özütü bileşimi: Siegesbeckia orientalis ve Rabdosia rubescens%27ten oluşan oldukça aktif bir özdür;  Bu bitki bileşimi yatıştırıcı bir etkiye ve ayrıca antioksidan özelliğe sahiptir; Cilde homojen bir renk dengesi verir ve parlak, canlı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Saccharide Isomerate: Bir karbonhidrat kompleksi; Ciltte keratine yapışır ve mükemmel su bağlama özellikleri sayesinde cildi nemlendirir Uzun zincirli hiyaluronik asit: Cildi besler, nemlendirir ve pürüzsüzleştirir


Dikkat Edilmesi Gerekenler • Harici kullanım içindir 2. Ampulü kırarken elleri korumak için kâğıt havlu kullanılır. 3. Enjekte Edilmez. 4. Derma roller uygulamalarında direk güneş ışınlarından korunmalı ve mutlaka uygulama sonrası 30 SPF ve üstü yüksek güneş korumalı ürünler kullanılması tavsiye edilir. 5. Mümkünse derma roller uygulamasını gece yapınız.


 

www.oyunhani.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .oyunhani.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Janssen Kozmetik

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor